Réfi Zsuzsanna - Da capo

Negyedszázad, félszáz beszélgetés

Az 1990-es évek óta az egyik legkiválóbb hazai zenei szakíró Réfi Zsuzsanna. A múlt évben jelent meg - Da capo címmel - az elmúlt harminc évben a Gramofon, a Pesti Hírlap, a Zenekar, a Kultura.hu, a Theater.hu, a Lyukasora.hu és még jónéhány nyomtatott vagy online lapban olvasható beszélgetései, mélyinterjúi.

Olyan ismert zenészekkel, zeneszezőkkel, énekesekkel beszélgetett, mint például Sass Sylvia, Gregor József, Szabadi Vilmos, Tokody Ilona, Miklósa Erika, Szokolay Sándor, Rost Andrea, Vukán György, Vásáry Tamás, Marton Éva, Madaras Gergely, Medveczky Ádám, Kocsis Zoltán...

Őszinte érdeklődéssel és szeretettel fordul beszélgetőpartnereihez, így olyan, zárkózott személyiségű művészek is megnyílnak előtte, akik nem szoktak ennyire személyes interjúkat adni - olyan műhelytitkokat, személyes történeteket mesélnek el, amelyek korábban nem voltak ismertek.

A Da capo lebilincselő, három évtized zenei életének titkait fedi fel az Olvasó előtt.

Kiadó: Gramofon Könyvek, 2019.